Dopravní nehoda

Dopravní nehoda

 

27.8.2014

Na žádost operačního důstojníka HZS ČB vyjela naše jednotka na silnici I. třídy č.20 u obce Plástovice, kde byla nahlášena dopravní nehoda tří nákladních a dvou osobních vozidel.

Naše jednotka byla velitelem zásahu nasazena na likvidační práce. Ve spolupráci s ekologickou firmou jsme prováděli zasypávání přilehlého potůčku sorbentem s následným odčerpáváním do fekálního vozu, zasypávání sorbentem a úklid vozovky v celé délce místa nehody cca 300m od provozních kapalin vozů, úlomků plastů a převáženého materiálu, dále odstranění stromu, který byl nákladním vozem vyvrácen, a který následně překážel při pozdějším vyprošťování. Přenášení vysypaného nákladu ( železný šrot ) blíže k místu, odkud mohl být naložen na připravený nákladní automobil a osvětlování místa zásahu.

Po vyproštění všech vozidel a domluvě s velitelem zásahu se naše jednotka vrátila zpět na základnu. Při zásahu nedošlo k žádným škodám na majetku JSDHO ani zranění zasahujících členů jednotky.

 

http://www.pozary.cz/clanek/93570-tragicka-nehoda-peti-aut-u-plastovic-zamestnala-dve-jednotky-jihoceskych-hasicu/

Zanechat reakci