Požár velkokapacitního skladu slámy

Požár velkokapacitního skladu slámy

 

2.12.2016

Na žádost operačního důstojníka OPIS HZS České Budějovice vyjela naše jednotka s CAS-24K Š-706 do obce Lhota pod Horami, kde byl nahlášen požár velkokapacitního skladu slámy. Po příjezdu naší jednotky na místo události se na místě zásahu již nacházeli jednotky HZS a JSDHO. Po domluvě s velitelem zásahu jsme byli nasazeni na hašení hořícího materiálu, který byl ze skladu za pomoci manipulátoru vyvážen ven na volné prostranství. Na hašení byl nasazen jeden proudu „C“ a jeden vysokotlaký proudu.

Po lokalizaci požáru a domluvě s velitelem zásahu byla naše jednotka odeslána zpět na základnu.

Při zásahu nedošlo k žádným zraněním zasahujících hasičů ani poškození techniky jednotky.

 

http://www.pozary.cz/clanek/151324-sedm-jednotek-likviduje-pozar-ve-lhote-pod-horami-hori-sklad-slamy/

Zanechat reakci