Slavnostní předání zásahového vozu

Slavnostní předání  zásahového vozu

Dne 21.6.2011 v deset hodin dopoledne byl naší zásahové jednotce slavnostně předán zásahový automobil Tatra T-815 CAS 32 od společnosti ČEZ.. Slavnostního předání klíčků se zúčastnili Generální ředitel ČEZ Správa majetku Ing. Jan Kalina, zástupce ředitele JE Temelín Ing. Antonín Ješátko , ředitel odboru IZS a služeb plk. Ing. Petr Polívka za HZS České Budějovice, Ing. Jan Koudelka za město Zliv a členové naší zásahové jednotky. Klíčky od vozu předal starostovi města p.Ing. Koudelkovi Ing. Jan Kalina. Vůz sloužil u hasičů chránící elektrárnu Prunéřov.

Vozidlo bude u nás sloužit hlavně jako zásoba vody při zdolávání rozsáhlejších požárů.

Úternímu předání Tatry předcházely horečné přípravy a úklid garáží. Proběhlo přestěhování šatny z jedné z garáží, kam se přestěhovala Avie. Jelikož Tatra měla přijít na stání, kde stojí naše „babička“, bylo třeba i vyklidit a přeskládat materiál ve zbývajících dvou stáních, neboť nový vůz je o poznání větší. Nakonec jsme všechen úklid zvládli a jediné co nám tak ještě zbývá, je nainstalování nového odsávání výfukových zplodin a Tatru si budeme přizpůsobovat už jen k obrazu svému.

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat za náš sbor všem zúčastněným, zvláště pak Generálnímu řediteli ČEZ Správa majetku Ing. Janu Kalinovi, Ing. Antonínu Ješátkovi, plk. Ing. Petru Polívkovi a samozřejmě také panu Ing. Janu Koudelkovi za město Zliv.

Zanechat reakci